Coach centrum - logo
life coaching

Life koučing

Konzultácie trvajú 60 - 90 minút.
Cena: 15€ / 30 min.
Odporúčaný počet stretnutí: 5 až 10 krát

Prešľapujeme na jednom mieste, nevieme sa pohnúť ďalej. Prečo je to tak? Veď pri pohľade na životy našich priateľov, súrodencov, rodičov či kolegov nám takmer okamžite napadajú riešenia, vieme, čo by mali urobiť, ako by sa mali k problému postaviť. No keď príde rad na nás, ustrnieme! Zrazu nám pripadá všetko zložité.
 
Ako kouč som si vytýčila cieľ. Chcem Vám pomôcť rozhodnúť sa, či sa chcete naozaj pohnúť ďalej, alebo sa práve nachádzate na dobrom mieste. Nájsť správny smer, keď nevidíte zreteľne svoje možnosti. Aby ste sa odvážili urobiť prvé potrebné kroky. Aby ste vedome kráčali. Alebo aby ste ostali a spoznali možnosti, ktoré sa vám ponúkajú v momentálnej životnej  situácii. Váš život je len Váš!
 
Na Vašej ceste budeme stáť pri Vás! Coach centrum – Vaša cesta k šťastiu!

predmanzelsky coaching

Predmanželský
koučing

Konzultácie trvajú 60 - 90 minút.
Cena: Samostatne 15€ / 30 minút, s partnerom 25€ / 30 minút.
Odporúčaný počet stretnutí: 5 až 10 krát

Túžime po manželskom, partnerskom vzťahu. Chceme byť milovaní, chceme ukázať svetu, že náš vzťah bude iný, že vydrží. Našu výchovu od útleho detstva sprevádza očakávanie, že si v dospelosti nájdeme partnera, s ktorým budeme žiť v šťastnom manželstve. A keď sme si už vysnívaného partnera/partnerku konečne našli, zrazu sa nevieme rozhodnúť... Kladieme si otázku: "Dokážem s ním/s ňou žiť?" V detstve nás neučia, ako budovať partnerský vzťah, neupozornia nás na to, že tento si nevyhnutne vyžaduje vzájomnú spoluprácu, toleranciu a spoločné prekonávanie prekážok. Často máme pocit, že poznáme správne riešenie, no bojíme sa urobiť rozhodnutie, ktoré sa bude líšiť od očakávania okolia. Nemáte v tejto otázke jasno? Naháňa Vám budúcnosť strach? Máte pocit, že už nemôžete zo vzťahu vycúvať? Dal Vám partner jasne najavo, že s Vami chce žiť? Vôbec neviete, ako sa máte zachovať?

Chcete nájsť riešenie? Navštívte Coach centrum a vyskúšajte koučing!

 

 
skupinovy coaching

Skupinový
koučing

Konzultácie trvajú 6 hodín, maximálny počet ľudí: 10 ľudí
Cena: Dohodou
Počet stretnutí: podľa potreby a charakteru problému

Každý z nás cíti potrebu podeliť sa o svoje myšlienky a názory s inými – zvlášť, keď sme v niektorej otázke ustrnuli a nevieme, ako ďalej. Je to prirodzená ľudská potreba, ktorá sa prejavuje v pracovnom i v rodinnom prostredí, v súkromnom živote. Na firemných poradách či stretnutiach rôznych záujmových skupín neraz chýba čas na komunikáciu, ktorá by účinne prispela k ďalšiemu rozvoju a posunula by veci dopredu. V takýchto chvíľach máme často pocit, že nemôžeme hovoriť otvorene, že nesmú vyjsť najavo naše ťažkosti pri riešení problémov ani to, že potrebujeme podporu, nový impulz k osobnému rozvoju.
 
Účastníci otvoreného, skupinového koučingu majú vynikajúcu príležitosť, aby si vyjasnili pracovné a/alebo osobné ciele, aby hľadali alternatívy riešenia, aby si uvedomili vlastné zdroje energie a dokázali podniknúť rozhodné kroky. Výrazné pozitívum skupinového koučingu spočíva v tom, že počas tímovej práce dostávajú účastníci zaujímavé impulzy a spätné väzby nielen od kouča, ale aj od ostatných členov skupiny.

Počet účastníkov v skupine: 3 – 10 osôb

 

Skupinový koučing pomáha najmä:
- opätovne sa zorientovať v probléme
- vyrovnať sa so zmenami
- rozvíjať osobné alebo pracovné kompetencie, zamerané na konkrétnu osobu alebo situáciu
- stupňovať motiváciu či angažovanosť
- nájsť odpovede na výsostne aktuálne otázky zdravia a životného štýlu (zvládanie konfliktných situácií a stresových vplyvov atď.)

Koučing PRE RODIČOV S BÁBÄTKOM

Koučing
pre rodičov
s bábätkom

Konzultácie trvajú 60 - 90 minút.
Cena: Samostatne 15€ / 30 minút, s partnerom 25€ / 30 minút.
Odporúčaný počet stretnutí: 5 až 10 krát

Narodilo sa Vám bábätko. Ste šťastní, no predsa sa všetko zmenilo! Máte pocit, že partner Vás už nemiluje tak ako predtým. Stali ste sa matkou, no neviete sa zbaviť nadváhy. Čo sa deje? Prečo každý očakáva, že budete dokonale šťastná? Ste nevyspatá a nervózna?
PREDSTAVOVALI STE SI VŠETKO INAK? Ste zúfalý? Manželka si Vás nevšíma či dokonca odmieta? Všetko ste si tak pekne naplánovali a teraz neviete, čo robíte zle? JEDNODUCHO NIČ NEFUNGUJE?

Vyskúšajte koučing! Dajte šancu Vášmu vzťahu, aby malo Vaše dieťatko mamu aj ocka!

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka oprávňuje držiteľa využiť poukaz na služby, ktoré sú uvedené v ponuke Coach centra, a to na konzultácie v oblastiach: Life koučing, Predmanželský koučing, Koučing pre rodičov s bábätkom. Darčekovú poukážku môžete objednať alebo zakúpiť na kontaktnej adrese Coach centra.