Coach centrum - logo

Coach centrum

V Coach centre nájdete širokú ponuku služieb práve v oblasti koučingu, pomocou ktorým práve Vy budete mať možnosť vstúpiť na cestu profesijného a osobného rozvoja. Našim heslom je: ukázať klientom, že sú jedineční a dokážu našou pomocou nájsť pre seba najlepšiu cestu v krízových situáciách vo svojom osobnom alebo pracovnom živote. Vidíme a cítime, že my ľudia mnohokrát potrebujeme pomoc, aj keď to možno nepripustíme alebo si neuvedomujeme. Potrebujeme byť vypočutí, pochopení a podporovaní. V Coach centre s pomocou odborníka si dokážete pre seba zabezpečiť šťastnejší a kľudnejší život doma i v práci.

Čo ponúkam?

Od septembra 2010 vediem koučingové stretnutia, zamerané na life koučing, v rámci ktorých využívam vlastnú metódu koučovania na základe medzinárodne uznávaných nástrojov a metód (ICF – International Coach Federation).

Ponúkam klientom možnosť osobného koučovania (life koučing). V rámci koučingových stretnutí sprevádzam účastníkov procesom učenia a rozvoja, pomocou nástrojov a metód koučingu. Koučing je tu pre každého, kto chce žiť hodnotný a kvalitný život, kto sa nevzdáva a je rozhodnutý žiť šťastne. Pomocou koučingu Vám pomôžem nájsť najlepšie riešenie, budem Vás sprevádzať na Vašej ceste od problémov k riešeniam.

Koučingové sedenia ponúkam záujemcom:

Pozývame Vás do našich priestorov v Bratislave.
www.coachcentrum.sk

 

 
Partneri

www.animaportal.eu
Magyar Interaktív Televízió / www.televizio.sk

e-zeny.sk

Phoenix